Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji

Koniec roku szkolnego to wyjątkowy moment dla wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. To czas, kiedy możemy spojrzeć wstecz i podsumować osiągnięcia ?.

 

Miniony rok obfitował w różnorodne wydarzenia i projekty ?. Z zaangażowaniem uczestniczyliśmy w lekcjach, konkursach i zajęciach pozalekcyjnych ??. Nauczyciele wspierali nas i motywowali do nauki oraz rozwijania swoich pasji ?‍?❤️. Zakończenie roku uczciliśmy uroczystym apelem, a nawet dwoma: dla młodszych klas oraz dla absolwentów ?. Wszyscy z dumą odbierali świadectwa oraz nagrody za osiągnięcia w nauce i aktywność społeczną ?.

 

Szczególnym momentem było pożegnanie naszych ósmoklasistów. Dziękowaliśmy im za wspólnie przeżyte lata, a oni nauczycielom i kolegom za wsparcie oraz niezapomniane chwile spędzone w murach naszej szkoły ??.

 

Pani wiceburmistrzyni, Magdalena Bauer-Styborska pogratulowała uczniom ukończenia szkoły podstawowej i życzyła powodzenia w dalszej drodze edukacyjnej. Za naukę i zachowanie wyróżniono trzy uczennice z klasy ósmej: Lenę Kumaszkę, Zuzannę Bartos i Weronikę Popławską. Dziewczyny otrzymały bony ufundowane przez Rodziców. Weronika została też Złotą Absolwentką i otrzymała dyplom gratulacyjny oraz nagrodę. Gratulacje i podziękowania otrzymali też opiekunowie i rodzice uczniów. Przed nimi nowe wyzwania w szkołach ponadpodstawowych. Jesteśmy pewni, że poradzą sobie znakomicie ✨.

 

Teraz możemy cieszyć się zasłużonymi wakacjami ?. Wielu z nas wyjedzie na kolonie, obozy czy rodzinne wycieczki ?️?. Niektórzy będą rozwijać swoje pasje i zainteresowania ??.

 

Życzymy wszystkim wspaniałych, bezpiecznych wakacji i dużo słońca ☀️.

Data dodania: 2024-06-23 17:51:43
Data edycji: 2024-06-23 18:02:04
Ilość wyświetleń: 95

E- profilaktyka

Konkursy

Zgłoś się do konkursu !
Więcej informacji

Gazetka szkolna

ZALOOKAJ
Więcej informacji

Stacja meteo

Sprawdź pogodę w Helenowie i okolicy
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa Rodzica i Nauczyciela

Dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz
Motto
naszej
szkoły

"Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo."

Charles Kemmons Wilson
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej