Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji

Koniec roku szkolnego to wyjątkowy moment dla wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. To czas, kiedy możemy spojrzeć wstecz i podsumować osiągnięcia ?.

Miniony rok obfitował w różnorodne wydarzenia i projekty ?. Z zaangażowaniem uczestniczyliśmy w lekcjach, konkursach i zajęciach pozalekcyjnych ??. Nauczyciele wspierali nas i motywowali do nauki oraz rozwijania swoich pasji ?‍?❤️. Zakończenie roku uczciliśmy uroczystym apelem, a nawet dwoma: dla młodszych klas oraz dla absolwentów ?. Wszyscy z dumą odbierali świadectwa oraz nagrody za osiągnięcia w nauce i aktywność społeczną ?.

Szczególnym momentem było pożegnanie naszych ósmoklasistów. Dziękowaliśmy im za wspólnie przeżyte lata, a oni nauczycielom i kolegom za wsparcie oraz niezapomniane chwile spędzone w murach naszej szkoły ??.

Pani wiceburmistrzyni, Magdalena Bauer-Styborska pogratulowała uczniom ukończenia szkoły podstawowej i życzyła powodzenia w dalszej drodze edukacyjnej. Za naukę i zachowanie wyróżniono trzy uczennice z klasy ósmej: Lenę Kumaszkę, Zuzannę Bartos i Weronikę Popławską. Dziewczyny otrzymały bony ufundowane przez Rodziców. Weronika została też Złotą Absolwentką i otrzymała dyplom gratulacyjny oraz nagrodę. Gratulacje i podziękowania otrzymali też opiekunowie i rodzice uczniów. Przed nimi nowe wyzwania w szkołach ponadpodstawowych. Jesteśmy pewni, że poradzą sobie znakomicie ✨.

Teraz możemy cieszyć się zasłużonymi wakacjami ?. Wielu z nas wyjedzie na kolonie, obozy czy rodzinne wycieczki ?️?. Niektórzy będą rozwijać swoje pasje i zainteresowania ??.

Życzymy wszystkim wspaniałych, bezpiecznych wakacji i dużo słońca ☀️.

Data dodania: 2024-06-23 17:51:43
Data edycji: 2024-06-23 18:02:04