Zielona Szkoła- Moryń 2023 r.

W dniach 5-7 czerwca 2023 r, klasy: 2 i 3 wraz z opiekunami  były na „zielonej szkole”  w Moryniu.

Tytuł naszych zajęć to „Kieł Mamuta”. Jadąc do pięknego ośrodka, położonego nad Jeziorem Morzycko, zatrzymaliśmy się w Chojnie. Podzieliliśmy się na zespoły i otrzymaliśmy pierwsze zadanie – był to bieg historyczny. Zaczęła się nasza współpraca, ale też rywalizacja – zdobywaliśmy punkty za poszczególne zadania.W ośrodku w Moryniu czekało nas wiele atrakcji : film o „Myśliwych epoki lodowcowej”, ognisko z legendą,zadaniowy rajd pieszy Szlakiem Wielkiego Raka z elementami radioorienteringu, park linowy, dyskoteka, spacer Aleją Gwiazd Plejstocenu, zwiedzanie miasteczka.W Moryniu jedliśmy pyszne lody, po jeziorze płynęliśmy katamaranem i motorówką. Nocne spotkanie ze Starą Matką było bardzo ciekawe i trochę straszne. Ostatnimi zajęciami na naszej wycieczce były warsztaty rzemieślnicze oraz paleontologiczne. Po obiedzie odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród oraz dyplomów.

Do Goleniowa wracaliśmy bardzo zadowoleni i uśmiechnięci z udanej wycieczki. Pod szkołą czekali na nas stęsknieni Rodzice.

Data dodania: 2023-06-11 14:01:30
Data edycji: 2023-06-11 14:12:40