Zakończenie roku klas I-VII.

Niesamowicie szybko upłynął ten rok szkolny2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣☘️2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣. Wydarzyło się bardzo dużo dobrych rzeczy. Wszyscy cieszymy się, że już za chwilę uczniowie??‍♀️?‍♂️?‍♂️?‍♀️mają wakacje???⛺️♨️?, a nauczyciele?‍??‍??‍??‍? zasłużony urlop??.

To także pierwszy rok pod przewodnictwem nowej dyrektorki, @Jeannette Słaby❤️ - Kochani Uczniowie?‍♂️?‍♀️?! Bez względu na osiągnięte wyniki, wszyscy dziś świętujecie, wszyscy dziś triumfujecie! – podkreśliła dyrektor naszej szkoły podczas uroczystego apelu.

Uczniowie uzyskali najwyższą średnią od 2018 - 4,08 Podziękowano tym, którzy wyróżnili się w nauce i zachowaniu???. Zapowiadamy więc bardzo długą listę nazwisk, bo nie możemy przecież nikogo pominąć??⚘️. Aż 31 uczniów otrzymało stypendia dyrektora za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe.

Stypendiami nagrodzono 25 uczniów: Małgorzatę Standelę❤️, Igę Zibrowska❤️, Jakuba Gałkiewicza❤️, Aleksandrę Małecką❤️, Paulinę Lewczuk❤️, Aleksandra Dziubę❤️, Weronikę Kowaluk❤️, Lenę Kutniowską❤️, Weronikę Banachowską❤️, Natalię Nowak❤️, Patryka Sawickiego❤️, Antoniego Herca❤️, Olafa Krupińskiego❤️, Igę Kutniowską❤️, Tolę Łagodę❤️, Emilię Marciniak❤️, Karola Słabego❤️, Martynę Giec❤️, Szymona Woszczyłę❤️, Gabriela Gurazdowskiego❤️, Jana Dębickiego ❤️ Lenę Kumaszkę❤️ Radosława Garbienia❤️, Weronikę Popławską❤️, Zuzannę Bartos❤️.

Za naukę nagrodzono: 61 uczniów W klasach I-III: Zuzannę Bąk ?, Kingę Dębicką ?, Alicję Grycz ?, Klarę Knapek ?, Bartosza Kondrata ?, Zuzannę Lewandowską ?, Alicję Lisowską ?, Jędrzeja Łagodę ?, Bartosza Marcelewicza ?, Kacpra Szmuca ?, Valerię Dutską ?, Tymoteusza Karpacza ?, Kamilę Lengling ?, Juliusza Łętkowskiego ?, Agatę Marciniak ?, Wiktorię Panek ?, Antoninę Piwko ?, Zlatę Rozbytską ?, Zuzanne Szmuc ?, Jana Stępniaka ?, Konrada Dębickiego ?, Mateusza Jędrzejewskiego ?, Hannę Marcelewicz ?, Biankę Nowak ?, Nataszę Obolewicz ?, Annę Owczarską ?, Alicję Pietrzak ?, Aleksandrę Szurgot ?, Zofię Wójcik ?, Borysa Zibrowskiego ?.

W klasach IV-VIII: Małgorzatę Standelę ❤️, Igę Zibrowską ?, Jakuba Gałkiewicza ?, Aleksandrę Małecką ?, Paulinę Lewczuk ?, Aleksandra Dziubę ?, Weronikę Kowaluk ?, Lenę Kutniowską ?, Weronikę Banachowską ?, Natalię Nowak ?, Patryka Sawickiego ?, Antoniego Herca ?, Olafa Krupińskiego ?, Igę Kutniowską ?, Tolę Łagodę ?, Emilię Marciniak ?, Karola Słabego ?, Martynę Giec ?, Szymona Woszczyłę ?, Gabriela Gurazdowskiego ?, Lenę Skierską ?, Jana Dębickiego ?, Kornelię Zając ?, Lenę Kumaszkę ?, Radosława Garbienia ?, Brunona Grycza ?, Karolinę Nowicką ?, Oliwię Korowaj ?, Patrycję Lewandowską ?, Weronikę Popławską ?, Zuzannę Bartos ?.

Mateusz Jędrzejewski ? oraz Konrad Dębicki uzyskali tytuł I wicemistrza szkoły za zajęcie II miejsca w drugim etapie VII Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników w roku szkolnym 2023/2024 w kategorii klas I-III.

Za sport wyróżniono: Michała Rzeźniczaka ?, Jakuba Kosikiewicza ?, Jakuba Grzelaka ?, Bartosza Nowaka ?, Radosława Garbienia ?, Patryka Sawickiego ?, Michała Kruszewskiego ?, Brunona Grycza ?, Szymona Woszczyłę ?, Leona Tunkiewicza ?, Leona Lewandowskiego ?, Olafa Krupińskiego ?, Antoniego Herca ?, Aleksandra Dziubę ?, Zuzannę Zielińską ?, Filipa Szczepińskiego ?, Mateusza Jędrzejewskiego ?, Kamilę Lengling ?, Aleksandara Zagórskiego Barukčić ?, Borysa Zibrowskiego ?, Konrada Dębickiego ?, Jana Dębickiego ?, Adama Lewczuka ?, Jędrzeja Łagodę ?, Filipa Kurantowicza ?, Bartosza Kondrata ?, Marię Grześkowiak ?, Olivię Zarębę ?, Zuzannę Lewandowską ?, Juliusza Łątkowskiego ?, Wiktorię Panek ?, Antoninę Piwko ?, Zlatę Rozbytską ?, Alicję Lisowską ?, Zuzannę Korowaj ?, Hannę Paszkowską ?, Alicję Pietrzak ?, Aleksandrę Szurgot ?, Zofię Wójcik ?, Bartosza Iwana ?, Wojciecha Łastowskiego ?, Tymona Tunkiewicza ?, Filipa Banasia ?.

Za najwyższą frekwencję uhonorowano : Zuzannę Lewandowską z klasy I, Antoniego Herca i Patrycję Jurczak z klasy IV oraz Annę Miełdun z klasy VI.

Podziękowania dla rodziców, opiekunów, a także babć uczniów za pomoc, życzliwość i zaangażowanie w życie szkoły i klasy otrzymali: Panie: Joanna Kondrat ?, Joanna Marcelewicz ?, Kamila Szmuc ?, Monika Lisowska ?, Ewelina Korowaj ?, Elżbieta Korowaj ?, Katarzyna Cieśla ?, Milena Paszkowska ?, Małgorzata Kamińska ?, Anna Nowak ?, Magdalena Warzyńska ?, Małgorzata Kozak ?, Dorota Lewandowska ?, Katarzyna Harbacewicz ?, Monika Woszczyło ?, Marzena Mazur ?, Róża Wojtanek ?, Magdalena Cieśla ?, Agnieszka Obolewicz ?, Ewelina Łagoda ?, Agata Gałkiewicz ?, Joanna Winogrodzka ?, Aleksandra Lewandowska ?, Państwo: Agata i Krystian Jankowiakowie ?, Justyna i Gabriel Marciniakowie ?, Anna i Tomasz Dąbrowscy ?, Justyna i Arkadiusz Amroziewiczowie ?, Aleksandra i Wojciech Banasiowie ?, Natalia i Mykola Dutscy ?, Magdalena i Tomasz Grzelakowie ?, Małgorzata i Piotr Karpaczowie ?, Olena i Viktor Dutscy ?, Dominika i Michał Lengling ?, Aleksandra i Mariusz Lewandowscy ?, Anna i Szymon Łątkowscy ?, Elżbieta i Paweł Michalakowie ?, Agata i Tomasz Pankowie ?, Justyna i Marcin Piwko ?, Iryna i Bohdan Rozbytscy ?, Magdalena i Jacek Szczepińscy ?, Jennelyn i Marcin Szulcowie ?, Joanna i Grzegorz Szymczakowie ?, Monika i Szymon Woszczyłowie ?, Aneta i Sinisa Zagórscy-Barukčić ?, Joanna i Krystian Zielińscy ?, Justyna Zielińska i Andrzej Podgórski ?, Piotr i Marta Wójcikowie ?, Jadwiga Ujma i Piotr Stępniak ?.

Aby otworzyć galerię należy kliknąć na zdjęcia

Data dodania: 2024-06-22 14:11:32
Data edycji: 2024-06-22 14:58:54