Wymiana podręczników z matematyki dla kl. IV - VI

Wymiana podręczników  z matematyki dla kl. IV - VI

Podręczniki z matematyki  będzie można wymienić  w dniach 01.02.21 r. - 05.02.21r., w godzinach pracy biblioteki (znajdziesz je w Na skróty w zakładce biblioteka i świetlica).
Dodatkowo 02.02. (wtorek) biblioteka otwarta będzie od godz. 16.00 do godz. 18.00.
Do szkoły będziecie wpuszczani pojedynczo, po wejściu pamiętajcie o zdezynfekowaniu rąk, maseczce i 1,5 m odstępach.

Uwaga: Z nowych podręczników będziecie korzystać już 4 lutego (kl 6), 5 lutego (kl4) oraz 8 lutego  (kl5). Zaplanuj zatem swoją wizytę w bibliotece świadomie (albo np. zrób zdjęcia potrzebnych stron książki i oddaj ją w dogodnym terminie).

Data dodania: 2021-01-27 06:30:26
Data edycji: 2021-01-27 06:31:29

Zgłoś się do konkursu !

Stacja meteo