Wycieczka klasy 3 i 4

13 października br. klasa 3 i 4 pojechały na wycieczkę do Międzyzdrojów i Świnoujścia.
Połączyliśmy na niej przyjemne z pożytecznym.

Było i zwiedzanie i zabawa...i pyszne gofry!
W Międzyzdrojach rozpoczęliśmy od spaceru po mieście, potem przeszliśmy do  Aleii  Gwiazd i oczywiście plac zabaw, którego nie sposób było pominąć. Kolejnym najwspanialszą chyba atrakcją było   OCEANARIUM , tam  oczarowało nas piękno podwodnego świata.

Przepiękne  kolory, okazy ryb i innych wodnych ,, stworów” oraz  sala dydaktyczna... wszyscy byliśmy  pod wrażeniem!
Po wyjściu z Oceanarium byliśmy absolutnie przekonani, ze w pełni zasłużyliśmy sobie na sporą dawkę endorfin, które dodatkowo miały sprawić, żeby podobało nam się jeszcze bardziej.

Nie żałowaliśmy sobie gofrów, lodów, bitej śmietany i czekolady?
Posileni i w pełni zadowoleni pojechaliśmy do Świnoujścia.

Tam, w Forcie Gerharda, czekała nas musztra i żołnierskie, żwawe zwiedzanie.

Było  trochę strasznie w tym ciemnych podziemiach, ale daliśmy radę.

Wszyscy wykazali się żołnierską odwagą! Nikt się nie poddał!
Na zakończenie, ale wciąż jeszcze przed wejściem na najwyższą w Polsce Latarnię Morską, rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski oraz słodkie pianki.
Wycieczkę zakończyliśmy wejściem ( 300 schodków) na Latarnię Morską, która jest jedną z najwyższych w Europie. Prawie nikt się nie wyłamał...no może z małymi wyjątkami.

Z tarasu widokowego latarni  podziwialiśmy piękne widoki na miasto,  morze, na wysp Uznam i Wolin oraz wsteczną deltę Świny.Wróciliśmy zadowoleni, no...może nie opaleni ale za to naładowani pozytywną energią na kolejne tygodnie roku szkolnego!!!

Data dodania: 2021-10-17 19:10:24
Data edycji: 2021-10-17 19:54:04