Wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Gminy!

? W naszej szkole nie ma nudy! ? Lubimy działać i dlatego już przygotowujemy się do wyborów do Młodzieżowej Rady Gminy. Nasz kolega Gracjan Jankowiak kończy ósmą klasę, więc z końcem sierpnia wygasa jego mandat radnego. ?️ Organizujemy zatem wybory uzupełniające! ?

O miejsce w radzie mogą ubiegać się uczniowie, którzy ukończyli lub ukończą w tym roku kalendarzowym 13 lat, mają w sobie dużo twórczej energii ✨ i chcą reprezentować szkolnych kolegów. ?

Już dzisiaj zainteresowani pobrali z sekretariatu stosowne dokumenty, a oto jak wygląda harmonogram szkolnych wyborów:

?️ 4-7 czerwca (do godziny 12.00) - składanie dokumentów w sekretariacie szkoły: list poparcia oraz zgód rodziców.

?️ 8-11 czerwca - kampania wyborcza.

? ?️ 12 czerwca - wybory uzupełniające.

✅ Liczymy na ciekawą kampanię oraz życzliwość kolegów i koleżanek naszych kandydatów, a za wszystkich trzymamy kciuki! ? Powodzenia!

? #MłodzieżowaRadaGminy #WyborySzkolne #AktywnośćSzkolna

Data dodania: 2024-06-05 20:16:44