Wspaniałe wieści

Dzisiaj, 10 kwietnia, nasze utalentowane uczennice klasy 7 - Martyna Giec oraz Iga Zibrowska, wraz z naszą niesamowitą nauczycielką języka niemieckiego, Martą Pach, reprezentowały naszą szkołę na V Wojewódzkim Turnieju idiomów angielskich, niemieckich oraz włoskich! ?? Po pierwszej rundzie rywalizacji, która wymagała nie tylko znajomości języka, ale także kreatywności i zdolności logicznego myślenia, nasze reprezentantki z dumą weszły do finału! To samo w sobie jest ogromnym osiągnięciem! ??

Ale to jeszcze nie koniec! Chcielibyśmy podkreślić wyjątkowy sukces jednej z naszych uczennic, Martyny, która zajęła 11. miejsce w rundzie finałowej! To naprawdę godne podziwu osiągnięcie i dowód na jej ciężką pracę, determinację i poświęcenie w doskonaleniu umiejętności językowych! ??

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczennic za reprezentowanie szkoły na tak wysokim poziomie! To dla nas wielki zaszczyt móc obserwować ich rozwój i sukcesy. Ich zaangażowanie, ciężka praca i poświęcenie są inspirujące dla nas wszystkich, bo przecież sukcesy naszych uczniów są sukcesami całej społeczności szkolnej! ?? Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak będą kontynuować swoją podróż poznawania języka i zdobywania kolejnych osiągnięć! ??

Data dodania: 2024-04-12 17:37:51
Data edycji: 2024-04-12 17:41:45