Wspaniała Wycieczka do Fabryki Bombek z Okazji Mikołajek!

Dziś, 6 grudnia, nasi mali odkrywcy z klas I-III oraz Oddziału Przedszkolnego wybrali się na niezapomnianą przygodę do Fabryki Testpol w Naclawiu! ??

Celem naszej szkolnej wycieczki było zagłębienie się w fascynujący świat produkcji i ozdabiania bombek choinkowych. Nasi uczniowie z zaciekawieniem obserwowali każdy etap procesu - od wydmuchiwania, poprzez posrebrzanie, aż po suszenie i malowanie magicznych ozdób świątecznych. ?✨ Podczas wizyty w fabryce, nasze małe gwiazdki zdobyły nie tylko umiejętności rzemieślnicze, ale również wiedzę na temat tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. ??

Nie mogło zabraknąć chwili kreatywności! Uczniowie mieli okazję samodzielnie ozdobić swoją własną bombkę, która z dumą zawiśnie na ich domowej choince. ??

Zgodnie stwierdzili, że to niezwykła praca wymagająca precyzji i zdolności plastycznych, ale efekt końcowy zdecydowanie wart był trudu! ??

Na koniec wizyty w fabryce, nasi młodzi artyści mieli okazję zakupić w sklepiku piękne kolorowe bombki, które z pewnością dodadzą blasku ich świątecznym dekoracjom. ?️? Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę, świetne wrażenia i za to, że razem z nami wprowadziliście zbliżający się świąteczny nastrój! ?? Niech te magiczne chwile towarzyszą nam aż do samego Bożego Narodzenia! ??

Data dodania: 2023-12-07 14:09:07
Data edycji: 2023-12-07 18:17:33