Wielka Liga Czytelników

? I etap VII Ogólnopolskiego Konkursu ,,Wielka Liga Czytelników" zakończony! ?

Z zadowoleniem informujemy, że pierwszy etap VII Ogólnopolskiego Konkursu ,,Wielka Liga Czytelników" dobiegł końca, a uczniowie naszej szkoły wykazali się imponującym zaangażowaniem i determinacją.

Zadaniem uczestników było przeczytanie 10 książek oraz zdobycie 5 sprawności, a teraz czas na podsumowanie ich osiągnięć.

W klasach 1 - 3 do dalszego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Mateusz Jędrzejewski (kl. 3) Konrad Dębicki (kl. 3) Bianka Nowak (kl. 3)

Tymoteusz Karpacz (kl. 2) Kamila Lengling (kl. 2) Jan Stępniak (kl. 2) Aleksander Zagórski-Barukcić (kl. 2)

Natomiast z klas 4 - 6 sprawność tą zdobył Szymon Woszczyło.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom! ? Przypominamy, że II etap półfinałowy odbędzie się w naszej szkole 14 marca br. w formie testu. Książką półfinałową dla klas 1 - 3 jest ,,Mania dziewczyna inna niż wszystkie" Julity Grodek, natomiast dla klas 4 - 6 organizatorzy wytypowali książkę pt.: ,,Dynastia Miziołków" Joanny Olech, Wydawnictwo Literatura, lata wydania 2014 - 2023. Trzymajmy kciuki za wszystkich uczestników!

? Każdy z nich ma szansę dostać się, a następnie wygrać III etap ogólnopolskiego konkursu, w którym biorą udział uczniowie z całego kraju! ?

Data dodania: 2024-03-08 13:43:17
Data edycji: 2024-03-10 18:05:29