Uroczystość w naszej klasie

W tak pięknym dniu jakim jest Dzień Mamy-26 maja i Dzień Taty- 23 czerwca uczniowie klasy Ia zaprezentowali swoim Rodzicom występ z okazji Ich święta. Z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem, dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze. Dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość. Bycie rodzicem, to nie lada wyzwanie, ale to najpiękniejsza i najważniejsza rola, jaką można by było sobie wyobrazić. I chociaż czasem nie jest łatwo, to jednak warto nie tylko w tych dniach, ale w każdej chwili zastanowić się nad sensem słów Mama i Tata.

Po części artystycznej zakończonej gromkimi brawami, uczniowie wręczyli Rodzicom samodzielnie przygotowane kwiatki i serca.

Uroczystość przebiegła w ciepłej i miłej atmosferze, pozostanie na długo w pamięci dzieci oraz ich Rodziców. Nie obyło się także bez łez i wzruszeń.

Data dodania: 2022-06-20 20:14:18
Data edycji: 2022-06-20 20:22:57