Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne SP 3 w Goleniowie

Data dodania: 2021-06-25 15:57:27
Data edycji: 2021-06-25 17:22:37

Zgłoś się do konkursu szkolnego!

Stacja meteo

Sprawdź pogodę w Helenowie i okolicy

Spis Powszechny

Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021