Uczniowie- pracownikom szkoły

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich ludzi związanych z oświatą. Obchodzimy je 14 października na pamiątkę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, czyli pierwszego ministerstwa oświaty, jednak w naszej szkole celebrowaliśmy je już dwa dni wcześniej. W tym dniu od wejścia witały dorosłych życzenia, kwiaty, wiersze i sentencje o nauczycielach. Uczniowie, chcąc podziękować pracownikom szkoły, zaprosili Ich na koncert – pokaz swoich umiejętności artystycznych. Były więc wiersze, tańce, piosenki przy akompaniamencie gitary i spektakl „Czerwony Kapturek” w wykonaniu szkolnego koła teatralnego. Miłą niespodzianką były również własnoręcznie wykonane zakładki do książek. To był dzień pełen radości i wzruszeń.

Data dodania: 2023-10-14 14:48:15
Data edycji: 2023-10-14 14:59:53