To był szalony dzień!

Najpierw odwiedził nas @Teatr Brama z propozycją wzięcia udziału w Rock Operze - czyli widowiskowym projekcie, w którym uczestniczy międzynarodowy zespół razem z mieszkańcami naszej gminy! ?? Projekt odbędzie się 17 maja na Urodziny Goleniowa! Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do zgłaszania się do p. Izabeli Tymińskiej-Wąż! ??

A później wpadł z wizytą Pan Belfer - nauczyciel z Internetów, który przeprowadził warsztaty dla uczniów realizowane w ramach dni z profilaktyką w szkole klas 4-8 "Jak włączyć ciekawość, która napędza do działania". ??‍? Dziękujemy za wspaniałe spotkania i inspirujące zajęcia! ??

Data dodania: 2024-04-17 20:35:55
Data edycji: 2024-04-17 20:58:21