Sukces matematyczny

Nasza szkoła, w piątek 28 kwietnia, wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Czwóreczka”. Szymon Woszczyło z klasy 4 indywidualnie zajął 3 miejsce!

Walka była zażarta. W klasach czwartych i ósmych musiała rozstrzygać dogrywka. Choć tylko jeden z naszych uczniów zdobył trzecie miejsce, to pozostali się o nie "otarli". Ostatecznie drużyna w składzie: Szymon Woszczyło, Małgorzata Standela, Iga Zibrowska, Marcin Matecki i Radosław Spałek wywalczyła trzecie miejsce na 9 szkół z regionu. I to już drugi rok z rzędu. Każdy z naszych uczniów włożył w to swój bezcenny wkład punktowy.

Oceny celujące i bardzo dobre z matematyki za podium i udział w konkursie będą dodatkowymi nagrodami za włożoną pracę w przygotowania do konkursu.

Data dodania: 2023-05-06 10:01:57
Data edycji: 2023-05-06 10:09:16