Rozpoczęcie roku szkolnego

Zaczynamy nowy rok szkolny

Pełni nowej energii, z optymizmem i jeszcze wakacyjną radością, uczniowie goleniowskiej „trójki” stawili się na apelu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

Były uściski, powitania z tymi, z którymi się nie widziało przez wakacje, rozmowy z wychowawcami, ale też kilka ciepłych słów od pani dyrektor, która przyznała, że choć trudno przewidzieć, jak długo przyjdzie się uczniom i nauczycielom spotykać w trybie nauki stacjonarnej, to jednak na razie warto się z tej możliwości cieszyć i w pełni korzystać.

Szczególnie ciepłe słowa popłynęły w kierunku najmłodszych, czyli pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z edukacją. Słowa mobilizacji pani dyrektor skierowała do ósmoklasistów, przed którymi pierwszy w życiu egzamin. A wszystkim pożyczyła cierpliwości i wytrwałości, zwłaszcza, że będzie to rok, na pewno, pełen niepewności.

Oby tej motywacji starczyło do końca roku, bo wakacje już za 10 miesięcy.

Data dodania: 2021-08-27 12:12:59
Data edycji: 2021-09-11 20:46:10

Zgłoś się do konkursu !

Stacja meteo