Rok szkolny 2022/2023 organizacyjnie

Nowy rok szkolny rozpoczniemy już niebawem.
Gdzie znajdą Państwo/Uczniowie potrzebne informacje? O czym warto wiedzieć?

Zajęcia szkolne odbywają się w godzinach od 8.00 do 16.10.

Świetlica szkolna działa w godzinach od 6.30 do 16.30 (zakładka Szkoła/świetlica, tam też znajduje się formularz zapisu dziecka do świetlicy szkolnej). Dzieci dojeżdżające są objęte opieką świetlicową w godz. oczekiwania na zajęcia/autobus, dlatego też po wyjściu z autobusu swoje kroki kierują bezpośrednio do szkoły, a nie w kierunku osiedla – a po zakończeniu zajęć oczekują na autobus w świetlicy szkolnej – a nie na terenie osiedla.
Rozkład autobusu dowożącego uczniów do szkoły znajduje się w zakładce Rodzic/dowóz do szkoły.

Oddział przedszkolny pracuje w godzinach od 7.00 do 16.00, zajęcia odbywają się w godzinach od 8.00 do 13.00.

Plan lekcji znajduje się w zakładce Uczeń/plan lekcji (albo z lewej strony ekranu).
Znajdują się w nim także zajęcia dodatkowe, na które uczęszczają tylko niektórzy spośród uczniów danej klasy. Plan lekcji w trakcie roku szkolnego ulega zmianie, proszę zatem świadomie planować zajęcia pozaszkolne dla uczniów (może się okazać, że uczeń w szkole będzie miał lekcję 9 i kończył zajęcia o godz. 16.10).

Przy wejściu do szkoły znajduje się przycisk, pozwalający na otwarcie drzwi  przez pracownika świetlicy, oddziału przedszkolnego, czy też sekretarza szkoły – po jego naciśnięciu należy poczekać na komunikat „drzwi są otwarte” i nacisnąć klamkę, albo też poczekać na przyjście pracownika szkoły. Drogi uczniu: przychodź do szkoły na 10 minut przed rozpoczęciem zajęć, wtedy przy drzwiach przywita Cię pracownik szkoły.

W szkole przebywają tylko uczniowie i jej pracownicy. Pozostałe osoby zapraszamy do szkoły po wcześniejszym umówieniu się  (tel. do sekretariatu szkoły: 91 418 24 25).

Obiady zapewnia firma cateringowa. Wszelkie informacje znajda Państwo w zakładce Rodzic/stołówka (umieścimy je tam zaraz po otrzymaniu ich od firmy). Jadłospis będzie widoczny w holu, przy wejściu do świetlicy szkolnej. Posiłki wydawane są w godzinach:
- dla oddziału przedszkolnego 12:00-12:30
- dla klas I-VIII 12:30-12:45

W szkole wykorzystujemy pracę z dziennikiem elektronicznym Vulcan. Wszelkie informacje dotyczące sposobu zalogowania znajdują się w zakładce Uczeń/e-dziennik (albo z lewej strony ekranu).

Kalendarz roku szkolnego znajduje się w zakładce Rodzic/kalendarz roku szkolnego  (jest on uaktualniany na dany rok szkolny ostatniego dnia sierpnia)

Informacje na stronie szkoły będą sukcesywnie  uaktualniane

Data dodania: 2022-08-27 11:31:15
Data edycji: 2022-08-27 12:28:04