Projekt „Pomorze Zachodnie - Wsparcie Psychologiczno-Pedagogiczne”

Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli udział w  zajęciach realizowanych w ramach projektu „Pomorze Zachodnie - Wsparcie Psychologiczno-Pedagogiczne”.

To projekt realizowany w ramach Działania 7.7 RPO WZ 2014-2020, a dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, będący  częścią szerokiego pakietu działań antycovidowych, realizowanych w naszym regionie z inicjatywy Województwa Zachodniopomorskiego.

Projekt zakładał przyznanie grantu dla Jednostek Samorządu Terytorialnego z województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na finansowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów, a wysokość grantu została ustalana na podstawie liczby uczniów w szkole.

W związku z otrzymaniem grantu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Goleniowie w II półroczu roku szkolnego 2021/2022  zostali objęci następującymi formami wsparcia:
udział w

• zajęciach warsztatowych – techniki efektywnego ucznia się (wszyscy uczniowie z klas 1 - 8)
  • zajęciach dydaktyczno – wyrównawczych z matematyki (grupa uczniów z klas 8)
  • zajęciach dydaktyczno – wyrównawczych z języka polskiego (grupa uczniów z klas 8)
  • zajęciach dydaktyczno – wyrównawczych z języka angielskiego (grupa uczniów z klas 8)
  • zajęciach rozwijających uzdolnienia – programowanie i kodowanie (grupa uczniów z klas 2 i 3)
  • konsultacjach (poradach) związanych z wyborem kierunku kształcenia i zawodu  (grupa uczniów z klas 7 i 8)

Data dodania: 2022-02-16 14:16:52
Data edycji: 2022-02-16 14:20:01