Praca szkoły od 19 kwietnia 2021 r.

Szanowni Państwo,

od 19 kwietnia 2021 r. zostaje przywrócona stacjonarna działalność przedszkoli, w tym oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych (Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty  w związku  z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2021 poz. 701).

Zajęcia w oddziale przedszkolnym będą trwały od godz. 8.00 do 13.00 . Opieka nad dziećmi sprawowana będzie od godz. 7.30 do odjazdu pierwszego autobusu szkolnego tj. około 13.30.

Dla pozostałych uczniów szkoły zostały do dnia 25 kwietnia przedłużone dotychczasowe obostrzenia w jej funkcjonowaniu. Nauka w klasach I – VIII będzie odbywała się nadal zdalnie z wykorzystaniem Platformy Microsoft Office 365 w aplikacji Microsoft Teams, zgodnie z planami lekcji.

Uczniów klas 8 zapraszamy do szkoły na konsultacje z  przedmiotów egzaminacyjnych we wtorki. Zajęcia te odbywać się będą wg ustalonego planu, w małych grupach,  z przestrzeganiem zasad reżimu sanitarnego.

Jednocześnie informuję, że sekretariat szkoły działa w godzinach 8.00 – 15.00, a na budynku przy drzwiach szkoły znajduje się skrzynka do korespondencji.

Dyrekcja szkoły

Data dodania: 2021-04-17 19:59:57
Data edycji: 2021-04-17 20:00:57

Zgłoś się do konkursu !