Czcionka:

A+A-

Kontrast:

POŻEGNANIE z projektem „Polski Złoty Ma Sto Lat!”

To już były ostatnie wydarzenia związane z projektem NBP. W czasie ferii odbywały się zajęcia, warsztaty, konkursy oraz wyjazdy edukacyjne do Szczecina. Zwiedziliśmy Urząd Wojewódzki, a w nim salę rycerską, biuro obsługi interesanta,  oraz odbyliśmy „Podróż do wnętrza ziemi” schodząc na poziom -3.

Dodatkowo byliśmy w interaktywnym Muzeum Narodowym „Centrum Dialogu Przełomy”, a na koniec odwiedziliśmy Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie.

 

Nagrody dla zwycięzców w podchodach „Szlakiem Złotego” i autorów najciekawszych  prac pisemnych  „Polski Złoty w mojej rodzinie (..)” zostaną rozdane na poniedziałkowym apelu. Niektórych uczestników zajęć czekają  także inne  miłe  niespodzianki J  

 

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, poświęcanie swojego wolnego czasu, wspólną zabawę, rozwiązywanie łamigłówek, pracę na warsztatach, wszelaką okazaną pomoc i miło spędzony czas na wycieczkach, a ich rodzicom  za umożliwienie nam spotykania w czasie ferii.

Dziękujemy także koleżankom i kolegom z pracy, który wspierali nas w realizowaniu projektu!

 

 

W imieniu organizatorów
Alicja  Jakubowska

 

 

 

Data dodania: 2020-03-07 17:30:50
Data edycji: 2020-03-07 17:32:40
Ilość wyświetleń: 535

Konkursy

Zgłoś się do konkursu !
Więcej informacji

Stacja meteo

Sprawdź pogodę w Helenowie i okolicy
Więcej informacji

Spis Powszechny

Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa Nauczyciela

Dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz
Motto
naszej
szkoły

"Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo."

Charles Kemmons Wilson
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej