Pożegnanie ósmych klas

„TO NIE JEST CZAS POŻEGNAŃ, TO CZAS BY WZLECIEĆ!” – było mottem przewodnim  uroczystości zakończenia edukacji  w SP 3 „ Naszych ósmoklasistów”

Ostatni raz jesteśmy tutaj razem. Ostatni raz widzimy się w tej sali. Drodzy ósmoklasiści, rozejrzyjcie się dookoła i zapamiętajcie te otaczające Was twarze kolegów, koleżanek i pracowników szkoły. Jak powiedział Heraklit z Efezu : Panta Rhei .Wszystko w życiu płynie, czas nie stoi w miejscu, a my nigdy już nie wejdziemy do tej samej wody. Dlatego warto pamiętać o słowach Marka Grechuty „Ważne są dni, których jeszcze nie znamy...”. Dlatego też bez strachu, bez smutku kierujmy swój wzrok w stronę przyszłości.

To już jest koniec naszej przygody. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze. Pamiętajcie o nas, ale kierujcie swój wzrok w przyszłość. Bądźcie silni, odważni i mądrzy.  Do zobaczenia gdzieś w dorosłości.

Data dodania: 2023-06-23 18:46:03
Data edycji: 2023-06-24 14:23:33