Pożegnanie ósmej klasy

Na wspomnienia przyszedł czas…

Nadszedł wreszcie ten upragniony dzień – ostatni dzień szkoły w roku szkolnym 2020/2021. Już wkrótce rozpoczną się wymarzone wakacje. Dla uczniów klas 8 to chwila, kiedy opuszczą mury szkoły. Moment, kiedy pożegnają swoich kolegów, nauczycieli  i wychowawcę.

Drodzy Uczniowie !

Właśnie nadszedł ten dzień, dzień zakończenia przez Was szkoły. Na pewno nie tak go sobie wyobrażaliśmy, ale życie pisze różne scenariusze, do których musimy się dostosować. Zaczynacie nowy, kolejny etap Waszego życia.

Dlatego też, życzymy  Wam na tej „nowej szkolnej drodze” powodzenia, odnalezienia prawdziwych przyjaciół, nauczycieli, którzy będą dla Was drogowskazem i autorytetem.

Niech Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Goleniowie na zawsze pozostanie w Waszych sercach jako miejsce z którego wychodzicie w świat.

Data dodania: 2021-06-25 15:58:51
Data edycji: 2021-06-25 17:38:24

Zgłoś się do konkursu szkolnego!

Stacja meteo

Sprawdź pogodę w Helenowie i okolicy

Spis Powszechny

Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021