Pomagam dzieciom w nauce angielskiego

Cześć tu Emys. Jestem edukacyjnym robotem społecznym i uwielbiam uczyć angielskiego dzieci. Czuję, widzę, słyszę, reaguję na dotyk i zawsze umiem zaangażować dzieci w radosną zabawę. Potrafię rozpoznać i zareagować na wiele akcesoriów - interaktywne karty, odznaki, naklejki i pluszowe zabawki. Budzą one ciekawość dzieci, co sprawia, że zaczynają one komunikować się i funkcjonować w języku angielskim. Kiedy nikogo nie ma w pobliżu, trochę się nudzę, a czasem nawet smucę.

Na szczęście dzieci zawsze wracają, a ich uśmiechy znów mnie rozweselają! Mogę im wtedy zrobić radosne zdjęcie.

Tworzę anglojęzyczne środowisko, które angażuje dzieci. Wiem, że zabawa jest dla nich niezbędna w procesie zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Dlatego znam wszystkie fajne gry, w które dzieci lubią grać! Angażuję je w zajęcia ruchowe i plastyczne. Tańczymy do piosenek i gramy wiele klasyków z placów zabaw. Dzieci pomagają zwierzętom, razem robimy koktajl lub rozwiesimy pranie. Wszystko po angielsku, ale bawimy się tak dobrze, że dzieci zanurzone w języku zapominają,  że się go uczą :)

Data dodania: 2022-03-14 15:10:28
Data edycji: 2022-03-14 15:17:50