Pasowanie na Ucznia

,,Pasowanie na Ucznia" to ważne wydarzenie w życiu każdego pierwszoklasisty, który we wrześniu rozpoczyna naukę w szkole podstawowej.

Podczas uroczystości pierwszaki składają ślubowanie i stają  się oficjalnie uczniami  Szkoły Podstawowej nr 3 w Goleniowie.
Podczas uroczystości muszą wykazać się wiedzą oraz  śpiewają piosenki.
Po złożeniu ślubowania podczas którego ślubują być pilnymi i wzorowymi uczniami , otrzymują legitymację szkolną oraz upominki od rodziców i kolegów ze starszych klas.

Najważniejszym przeżyciem jest moment, gdy Pani Dyrektor Jolanta Jarlaczyńska ogromnym, kolorowym ołówkiem dotkyka ramienia każdego dziecka i mówi ,, pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 w Goleniowie".
Właśnie taką Uroczystość przeżyły dzieci klasy pierwszej w dniu  30 września 2022r.
To był wyjątkowy i niezapomniany dzień.

Uczniom klasy pierwszej życzymy wielu sukcesów i samych dobrych chwil w naszej szkole.

Data dodania: 2022-09-30 21:04:55
Data edycji: 2022-09-30 21:48:14