Organizacja pracy szkoły od 4 maja 2021r.

Szanowni Państwo,
Drodzy uczniowie

od 4 maja br. do szkoły wracają wszystkie dzieci z klas I-III szkół podstawowych, a w kolejnych tygodniach stopniowo starsi uczniowie. Od 31 maja br. szkoły i placówki oświatowe będą funkcjonowały w trybie stacjonarnym.

Od dnia 4 maja świetlica szkolna będzie  działała w godzinach od 7.00 do 16.30.
Autobusy szkolne będą przywoziły dzieci dwoma kursami rano (przed 1 i 3 lekcją oraz odwoziły dwoma kursami po południu (po 6 i 8 lekcji). Uczniowie nie korzystający z opieki świetlicy przychodzą do szkoły nie wcześniej niż na 10 min przed rozpoczęciem zajęć.

Odział przedszkolny będzie działał w godzinach od 7.00 – do 15.30. Przy czym uczniowie do oddziału przychodzą do szkoły najpóźniej do godz. 7.30.

W szkole uczyć się będą stacjonarnie:
- od 4 maja br. wszyscy uczniowie  klas I-III
- od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII przy czym:
uczniów klas VIII zapraszamy codziennie
uczniów klas IV i V zapraszamy 17 i 18 maja (w poniedziałek i wtorek)
uczniów klas VIa i VIb zapraszamy 19 i 20 maja (w środę i czwartek)
uczniów klas VIIa i VIIb zapraszamy 21 maja ( w piątek) oraz 24 maja ( w poniedziałek) i 28 maja
(w piątek)
- od dnia 31 maja – wszyscy nasi uczniowie?

Do dnia 31 maja br. Uczniowie, którzy nie mają zajęć stacjonarnie w danych dniach realizują obowiązek szkolny z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (praca z aplikacją MS Teams)

Dni 25,26 i 27 maja (wtorek, środa i czwartek) to dni wolne od zajęć  w szkole dla uczniów klas I-VII za względu na odbywające się w tym czasie egzaminy ósmoklasisty.

Zajęcia szkolne będą prowadzone w reżimie sanitarnym. Nadal obowiązują zapisy Wewnętrznej proceduryochrony uczniów i pracowników  Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy  w Goleniowie   w czasie  trwania zagrożenia epidemicznego w podziale na organizację pracy oddziału przedszkolnego oraz szkoły, które będą aktualizowane w miarę zmieniających się przepisów i zaleceń MEN,GIS oraz MZ.

Dyrekcja w szkoły

Data dodania: 2021-04-30 13:20:38