Opcje widoku
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

?✨ Zaświadczenia można odebrać w środę od godz. 10:00 do 15:00 w sekretariacie szkoły. ?? Po zaświadczenie uczniowie klas ósmych przychodzą osobiście. ?‍??‍? Jeśli uczeń nie może przyjść osobiście, zaświadczenie może odebrać rodzic lub upoważniona przez rodzica osoba. ?? Osoba upoważniona powinna posiadać upoważnienie przekazane przez rodzica ucznia oraz dowód osobisty. ??

Jeśli ktoś z różnych względów nie może zgłosić się po odbiór zaświadczenia w wyznaczonym dniu tj. 06.07.2023 r., to Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty.prosimy o indywidualny kontakt z sekretariatem szkoły ? (91) 4182425 ? Przypominamy również o konieczności przekazania zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty do wybranych przez kandydatów szkół ponadpodstawowych. ??

Powodzenia i gratulacje wszystkim uczniom! ??

#EgzaminÓsmoklasisty #Wyniki #OdbiórZaświadczeń #Szkoła ??

Data dodania: 2024-07-01 14:36:59
Data edycji: 2024-07-01 14:44:06

E- profilaktyka

Zgłoś się do konkursu !