Nowy Konkurs !!!

I JEGO WIZUALIZACJĘ

KONKURS ORGANIZOWANY JEST W RAMACH PROJEKTU
Z ZAKRESU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ
pt. " W DZIECIACH NADZIEJA ",  WSPÓŁFINANSOWANEGO PRZEZ  STAROSTWO POWIATOWE W GOLENIOWIE
W OBSZARZE OCHRONA POWIETRZA

I Organizator:

• Konkurs pod hasłem „Chronię powietrze” (zwany dalej „Konkursem”)  organizowany jest przez: Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Brzechwy
    w Goleniowie.
  • Konkurs ogłoszony będzie na stronie internetowej szkoły sp3goleniow.pl oraz jej profilu fb, a informacje o nim zostaną także rozesłane do placówek oświatowych poczta elektroniczną.

II Tematyka konkursu :

• Zapraszamy do ułożenie hasła promującego ochronę powietrza i jego wizualizację.

III Cele konkursu:

• Popularyzowanie idei ekologicznych w kierunku ochrony powietrza.
  • Umacnianie postaw, zachowań i budowanie świadomości, że za stan jakości powietrza w swoim otoczeniu odpowiedzialny jest każdy człowiek.
  • Kształtowanie emocjonalnego stosunku do ochrony powietrza.

IV Zasięg konkursu:

• Konkurs organizowany jest dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli
    z terenu Powiatu Goleniowskiego.

V Czas trwania:

• Konkurs rozpoczyna się 28 września 2020r.
  • Prace można nadsyłać do 22 października 2020r.
  • Prace nadesłane po terminie nie będą oceniane.
  • Wyniki konkursu będą ogłoszone 30 października 2020r

VI  Warunki uczestnictwa:

• Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest prawidłowe wypełnienie Karty zgłoszenia do Konkursu stanowiącej Załącznik nr 1 do regulaminu  i przesłanie go wraz z pracą konkursową na adres poczty elektronicznej sekretariat@sp3goleniow.pl lub adres siedziby szkoły Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy ul. Jodłowa 33, 72-100 Goleniów (w zależności od formy pracy) z dopiskiem Konkurs ekologiczny.
  • Osoby nadsyłające prace konkursowe wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu swoich danych osobowych zgodnie z Załącznikiem Nr 1 – Kartą zgłoszenia do Konkursu.
  • Osobą odpowiedzialną za organizację konkursu ze strony szkoły jest Pani Beata Woźnica-Stanisławek, tel. kontaktowy do szkoły: 91 418 24 25.
  • Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedna pracę.
  • Prace nie związane z tematem konkursu nie będą oceniane.

VII  Kategorie wiekowe:

• I grupa: oddziały przedszkolne.
  • II grupa: klasy 1-3 szkoły podstawowej.
  • III grupa: klasy 4-8 szkoły podstawowej.

VIII  Zadanie konkursowe:

• Ułożenie hasła związanego z ochrona powietrza i jego dowolna wizualizacja.
  • Praca może być wykonana w dowolnej technice plastycznej.
  • Praca konkursowa nie może przekroczyć formatu B2.
  • Praca może być wykonana tylko indywidualnie i samodzielnie.
  • Każda praca musi być podpisana na odwrocie: imię i nazwisko uczestnika, , nazwa szkoły/przedszkola oraz adres mailowy placówki do której dziecko uczęszcza.
  • Do pracy należy dołączyć wypełnione zgłoszenie  do konkursu  (Załącznik nr 1 do Regulaminu).
  • W Konkursie nie może brać udziału praca przedstawiana w innym konkursie. Musi być to praca wykonana tylko i wyłącznie na przedmiotowy Konkurs

IX  Kryteria oceny:

• Zgodność z tematem.
  • Pomysłowość w ujęciu tematu konkursu i estetyka wykonania pracy.
  • Łatwość rozpoznania i zapamiętania hasła oraz jego

IX Rozstrzygnięcie konkursu:

• Nad przebiegiem konkursu będzie czuwać Komisja Konkursowa, w składzie min. 3 osobowym, powołana przez Organizatora konkursu.
  • Komisja Konkursowa, w oparciu o wskazane kryteria, dokona oceny nadesłanych prac do dnia 29 października 2020r.
  • Nagrodzone zostaną 3 najlepsze prace w każdej kategorii wiekowej.
  • Lista nagrodzonych  zostanie opublikowana na stronie internetowej organizatora (sp3goleniow.pl) oraz jego profilu fb  i przekazana do placówek, które brały udział w konkursie.
  • O terminie i sposobie wręczenia nagród uczestniczy zostaną powiadomienia mailowo na adres placówki.

IX Postanowienia końcowe:

• Przesłanie pracy na adres szkoły oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.
  • Organizator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia lub zaginięcie prac w czasie transportu. Prace uszkodzone nie będą dopuszczone do Konkursu
  • Wszystkie nadesłane prace przechodzą na własność Organizatora
  • Organizator będzie mógł utrwalać i zwielokrotniać hasła z otrzymanych prac konkursowych i same prace każdą technika w tym technika drukarską i cyfrową.
  • Ostateczna interpretacja niniejszego Regulaminu należy do Organizatora.
  • W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie będą miały odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego oraz innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa

Goleniów, 25 września 2020r.

Data dodania: 2020-09-29 19:37:26
Data edycji: 2020-09-29 19:58:07