Nowe Horyzonty - styczeń

Nowe Horyzonty -  styczeń

W ramach projektu "Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej" mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnej projekcji filmowej, tym razem zatytułowanej "Klara Muu!"  Chcieliśmy z Wami podzielić się kilkoma refleksjami na temat tego wspaniałego doświadczenia.

Czym jest muzyka? Czy jest to to samo, co dźwięk? Czy muzyka może zastąpić słowa? Co przekazuje muzyka w filmie? To tylko niektóre z pytań, na które próbowaliśmy znaleźć odpowiedzi, śledząc losy głównej bohaterki, młodej krowy Klary. ?

Klara marzy o byciu gwiazdą muzyki, ale droga do spełnienia tego marzenia jest pełna wyzwań. Gdy przenosi się z dużego miasta na farmę swojego ojca, musi ocalić gospodarstwo przed chciwym biznesmenem. W tej podróży towarzyszą jej przyjaciele, a Klara sama przekonuje się, że sława może przybierać różne formy. ?

Chcemy usłyszeć Wasze spostrzeżenia i uczucia po seansie! Podzielcie się swoimi myślami na temat muzyki w filmie, nastręczenia, dźwięków i przesłania "Klara Muu!". ?️

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach! #NoweHoryzontyEdukacjiFilmowej #KlaraMuu #muzykafilmowa

Cate Hill - International trailer

Data dodania: 2024-01-10 15:59:31