Nocowanie w szkole

W piątek 5 kwietnia 2024r. nasza klasa 1 postanowiła przeżyć niezapomnianą przygodę! ? Zostawiliśmy nasze wygodne łóżeczka na jedną noc i zanocowaliśmy w szkole na materacach! ?️ Atrakcji było co niemiara! Nie było chwili na nudę, a sen... cóż, prawie go nie było!

? Podczas zajęć wykazaliśmy się wieloma talentami. ? Zaczęliśmy od zabaw na sali gimnastycznej, bawiąc się w podchody i wykorzystując nasze detektywistyczne umiejętności! ? Odwiedziliśmy też bibliotekę, a wieczorem wspólnie zjedliśmy pyszną pizzę na kolację! ? Następnie urządziliśmy piżama party i obejrzeliśmy film. Cała noc minęła nam bardzo szybko! ⏰ O 8:00 zjedliśmy wspólne śniadanie i w oczekiwaniu na rodziców graliśmy w gry planszowe.

? Podsumowując, wszystkie zajęcia nam się bardzo podobały, a te wspólne chwile na pewno na zawsze pozostaną w naszej pamięci jako niezwykle ciepłe wspomnienia szkoły! ??

Data dodania: 2024-04-08 21:03:24
Data edycji: 2024-04-08 21:21:21