Nauka po feriach zimowych

Szanowni Państwo,
Drodzy  uczniowie,

zapraszamy do spotkania z nami już w poniedziałek, 18 stycznia 2021r.

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 13 stycznia  2021 r. zmieniającym  rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie od 18 do 31 stycznia 2021 r. nauka w klasach I-III szkoły podstawowej będzie odbywała się stacjonarnie. Uczniowie klas IV – VIII nadal uczą się w trybie zdalnym, w naszej szkole  z wykorzystaniem aplikacji  MS Teams. Na stronie szkoły znajdują się aktualne plany lekcji – prosimy się z nimi zapoznać.

Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom zajęcia w szkole będą prowadzone zgodnie z opracowanymi   procedurami zgodnymi z  wytycznymi MEiN, MZ i GIS w sprawie reżimu sanitarnego dla tych klas.Proszę wszystkich Rodziców i uczniów o zapoznanie się jeszcze raz z procedurami bezpieczeństwa (zakładka szkoła/prawo szkolne/wewnętrzne procedury…). Pamiętajmy w szczególności o tym,
-  do szkoły uczęszczają tylko uczniowie zdrowi , poruszając się w terenie zgodnie z obowiązującymi przepisami
-  uczniowie z oddziału przedszkolnego przychodzą do szkoły przed godziną 7.30, uczniowie klas I-III na 10 minut przed lekcją posiadając własne podręczniki i przybory do pisania.
 - osoby dorosłe  wchodzą do szkoły po uprzednim umówieniu się.

Uczniowie dojeżdżający mają zapewniony dojazd  autobusem szkolnym. Świetlica  organizuje opiekę  dla uczniów dojeżdżających w godzinach oczekiwania na zajęcia i odjazd autobusu. Oddział przedszkolny pracuje w godzinach od 7.30 do 13.30, uczniowie klas I-III zgodnie z planem zajęć, przy czym  uczniowie klasy I – maja zajęcia w sali nr 15, klasy II – w sali nr 13 a klasy III w sali nr 6.

Życzymy  dużo zdrowia, wytrwałości i hartu ducha w pokonywaniu codziennych problemów.

Dyrekcja szkoły

Data dodania: 2021-01-15 11:32:58
Data edycji: 2021-01-15 11:50:59

Zgłoś się do konkursu !