Nauczanie zdalne od 20 marca !

Szanowni Państwo,
Drodzy  uczniowie,
w kolejnych tygodniach pracujemy zdalnie .

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w okresie od 22 marca  do 11 kwietnia  2021r. naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych w całym kraju.

Ponadto w tym okresie, dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła ma obowiązek zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest wniosek rodziców.

Oznacza to, że :

- wszyscy uczniowie od poniedziałku spotykają się z nauczycielami na Teamsach,

- obowiązuje dotychczasowy plan lekcji.

Proszę wcześniej sprawdzić logowanie w systemie, a w razie kłopotów z hasłem napisać poprzez Vulcana do p. A.Byczkowskiej z prośbą o zresetowanie hasła.

Jolanta Jarlaczyńska

Data dodania: 2021-03-19 10:34:59