Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nauczanie zdalne

 

 

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie,


w dniach od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. zajęcia w szkole będą się obywały  w trybie zdalnym (rozporządzenie MEN z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19; Dz.U 2021.poz.2301).

 

W dniach 20-22 grudnia oraz 3 -5 stycznia (w sumie 6 dni roboczych – pozostałe dni to dla naszych uczniów dni wolne od zajęć) zajęcia będą prowadzone z wykorzystaniem platformy Ms Teams. Prosimy dołączanie do zajęć z wykorzystaniem kalendarza w aplikacji, zgodnie z dotychczasowym planem lekcji.

 

W przypadku uczniów, którzy z uwagi na rodzaj niepełnosprawności nie będą mogli realizować zajęć w miejscu zamieszkania, dyrektor szkoły zorganizuje opiekę nauczycieli lub specjalistów podczas ich pracy z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie tej szkoły.
Uczniom klas I-III  naszej szkoły, których rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, dyrektor – na wniosek rodzica – umożliwi opiekę świetlicową w dotychczasowych godzinach jej pracy oraz  umożliwi dzieciom objętym tą opieką realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły.

 

Uczniowie przebywający w szkole mogą podczas nauki zdalnej korzystać ze sprzętu szkolnego lub własnego po wcześniejszym ustaleniu tego z dyrektorem szkoły.

 

Zajęcia rewalidacyjne z dziećmi  będą prowadzone stacjonarnie. Pozostałe zajęcia organizowane w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej będą się obywały z wykorzystaniem platformy Ms Teams.

 

Po 9 stycznia 2022 r. planowany jest powrót do stacjonarnego nauczania.

 

Z poważaniem
Dyrekcja szkoły

Data dodania: 2021-12-15 16:35:12
Data edycji: 2021-12-15 16:38:30
Ilość wyświetleń: 205

Konkursy

Zgłoś się do konkursu !
Więcej informacji

Stacja meteo

Sprawdź pogodę w Helenowie i okolicy
Więcej informacji

Spis Powszechny

Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa Nauczyciela

Dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz
Motto
naszej
szkoły

"Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo."

Charles Kemmons Wilson
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej