Nasi uczniowie na wycieczce do Berlina!

?? 2 października uczniowie z klasy 6 i 7 wybrali się na jednodniową wycieczkę do stolicy Niemiec – Berlina! ?✈️ Celem naszej podróży było wzbogacenie wiedzy uczniów na temat historii, kultury i sztuki naszego zachodniego sąsiada. ???

Była to doskonała okazja, aby zobaczyć miejsca o dużym znaczeniu historycznym i zyskać niezapomniane wspomnienia! ?️✨ Podczas zwiedzania uczniowie rozwijali swoje umiejętności współpracy, samodzielności oraz mieli okazję do integracji w międzynarodowym środowisku. ??

Swoją przygodę rozpoczęliśmy bardzo wcześnie – o 6:00 rano – a zakończyliśmy dopiero późnym wieczorem. ?⏰ Dzień był pełen wrażeń i niezapomnianych chwil! ❤️

W trakcie wycieczki odwiedziliśmy m.in.: ? Muzeum Historii Naturalnej ? ? Pomnik Holokaustu ? ? Plac Poczdamski ?️ ? Gmach Reichstagu ?️ ? Bramę Brandenburską ?? ? Słynny Alexander Platz z charakterystyczną wieżą telewizyjną ?

Nasi uczniowie wrócili z głowami pełnymi wiedzy i nowymi doświadczeniami. ?? Czekamy na kolejne wspólne wycieczki i przygody! ??

Data dodania: 2024-10-04 07:19:23
Data edycji: 2024-10-04 07:21:17