Młodzieżowa Rada Gminy już działa - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Goleniowie

Młodzieżowa Rada Gminy już działa

Dnia 09.03 odbyÅ‚o siÄ™ inaugurayjne otwarcie I sesji MÅ‚odzieżowej  Rady Gminy w Goleniowie.
Każdy z przyszÅ‚ych radnych musiaÅ‚ zÅ‚ożyć uroczyste Å›lubowanie i w ten sposób staÅ‚ siÄ™ najmÅ‚odszym dziaÅ‚ajÄ…cym politykiem naszej gminy. DziÄ™kujemy za podjÄ™cie tego brzemienia przy realizacji szkolnych obowiÄ…zków. Å»yczymy owocnej pracy i skutecznej wspóÅ‚pracy miÄ™dzy rówieÅ›nikami, w poczuciu ideaÅ‚ów i szacunku do mieszkaÅ„ców naszej gminy. Trzymamy za Was kciuki.

NaszÄ… szkoÅ‚Ä™ reprezentuje Gracjan Jankowiak – uczeÅ„ klasy 7.

Jak sam o sobie mówi : jest spokojnym, ugodowym, koleżeÅ„skim nastolatkiem, który wiÄ™kszość czasu poÅ›wiÄ™ca na pomoc rodzinie w pracach gospodarskich. Już teraz rozumie pojÄ™cie ciężkiej pracy i szacunku do zarobionych pieniÄ™dzy. W przyszÅ‚oÅ›ci chciaÅ‚by zostać marynarzem.

Jako radny chce wprowadzić porozumienie w kontaktach z innymi uczestnikami obrad, natomiast
w kwestii programu politycznego jest tzw. Jinem z butelki  -  ma zamiar sÅ‚uchać mieszkaÅ„ców i speÅ‚niać ich życzenia.

Radny Gracjanie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!

Więcejzdjęć z pierwszejsesjiMłodzieżowej Rady Gminyznajdujesię pod linkiem : http://www.goleniow.pl/component/k2/item/7850-m%C5%82odzie%C5%BCowi-radni-ju%C5%BC-po-%C5%9Blubowaniu

Data dodania: 2023-03-13 08:51:33
Data edycji: 2023-03-13 10:24:08