Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Lekcja niemieckiego pełna kreatywności!

? Na ostatnich zajęciach z języka niemieckiego uczniowie klas 7 i 8 mieli niezwykłą okazję połączyć naukę z zabawą! Tematem lekcji były niemieckie miasta, a zadaniem uczniów było stworzenie lapbooków – wyjątkowych interaktywnych książeczek, które w przystępny sposób przedstawiają różnorodne informacje! ??

 

Czym jest lapbook? ? To kreatywne narzędzie edukacyjne, które umożliwia zgromadzenie i uporządkowanie informacji na wybrany temat w formie ręcznie wykonanej książeczki! ?? Dzięki lapbookom uczniowie mogą aktywnie angażować się w proces nauki, wykorzystując swoje zdolności manualne oraz twórcze myślenie! ??

 

Podczas tworzenia lapbooków o niemieckich miastach, nasi uczniowie mieli okazję zgłębić historię, kulturę oraz najważniejsze zabytki wybranych miejsc, takich jak Berlin, Monachium, Hamburg czy Kolonia! ?? Każdy lapbook był unikatowy i odzwierciedlał indywidualne podejście ucznia do tematu! ?✨

 

Wykonywanie lapbooków to nie tylko sposób na naukę języka niemieckiego, ale także rozwijanie umiejętności plastycznych, pracy zespołowej oraz zdolności organizacyjnych! ??‍??‍? Zajęcia spotkały się z ogromnym entuzjazmem, a powstałe prace będą wspaniałą pamiątką oraz cennym materiałem edukacyjnym na przyszłość! ?

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych twórczych zajęć! ??

Data dodania: 2024-06-04 14:37:39
Data edycji: 2024-06-04 14:45:49
Ilość wyświetleń: 40

E- profilaktyka

Konkursy

Zgłoś się do konkursu !
Więcej informacji

Gazetka szkolna

ZALOOKAJ
Więcej informacji

Stacja meteo

Sprawdź pogodę w Helenowie i okolicy
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa Rodzica i Nauczyciela

Dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz
Motto
naszej
szkoły

"Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo."

Charles Kemmons Wilson
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej