Konkursy Kuratoryjne

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele oraz Cała Społeczności Naszej Szkoły,
mamy ogromną radość i zaszczyt podzielić się z Wami wspaniałymi wiadomościami! Czworo utalentowanych uczniów naszej szkoły, Gabriel Gurazdowski z klasy VII, Jan Ciesiecki z klasy VII, Iga Zibrowska z klasy VII oraz Leon Michalak z klasy VIII , dostali się do wojewódzkiego etapu konkursu kuratoryjnego.

To ogromne osiągnięcie i potwierdzenie ich nie tylko ogromnego talentu, ale także zaangażowania, determinacji i ciężkiej pracy. Każdy z nich reprezentuje nie tylko siebie, ale także całą naszą szkołę, dowodząc, że mamy wspaniałych uczniów, gotowych stawić czoła największym wyzwaniom edukacyjnym.

Serdecznie gratuluję Gabrielowi, Janowi, Idze i Leonowi! To Wasza pasja, zaangażowanie i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiły, że znajdujecie się teraz w gronie najlepszych uczniów województwa. Jesteśmy dumni z waszych osiągnięć i niezwykle cieszymy się, że możemy być częścią waszego edukacyjnego sukcesu.

Życzymy Wam wszystkim powodzenia na etapie wojewódzkim konkursu kuratoryjnego. Niech ta przygoda przyniesie Wam jeszcze więcej satysfakcji i inspiracji do dalszego rozwijania waszych talentów.

Trzymamy kciuki za Wasze kolejne sukcesy!

Data dodania: 2023-12-28 09:30:24
Data edycji: 2023-12-28 09:32:47