Konkurs na świąteczne wypieki

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia w szkole organizowany jest kiermasz świąteczny podczas którego  sprzedawane są pierniki wykonane przez uczniów i ich rodziny.

Pierniki zostały sprzedane podczas kiermaszu świątecznego organizowanego przez Radę Rodziców  dnia 7 grudnia,  a kolejnego dnia wręczyliśmy uczestnikom  nagrody ufundowane  przez Radę Rodziców i Dyrektora Szkoły.

Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za wzięcie udziału w konkursie. Mamy nadzieję, że pieczenie i dekorowanie ciasteczek sprawiło uczniom i członkom ich rodzin dużo radości.
Nam dzięki temu było smacznie, kolorowo i nastrojowo….

Brawo Wy!!!

Data dodania: 2021-12-10 16:23:43