Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, nauczyciele świetlicy i biblioteki szkolnej zorganizowali dla uczniów naszej szkoły konkurs plastyczny na kartkę świąteczną.

Wpłynęło 29 prac, najwięcej z klas I-III i oddziału przedszkolnego. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, ponieważ prace były ciekawie skomponowane z wykorzystaniem różnych technik , estetyczne i kreatywne. Jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników obdarowując ich  drobnymi upominkami.

Konkursowe kartki zostaną wysłane wraz z życzeniami świątecznymi emerytom - byłym pracownikom Naszej Szkoły.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Data dodania: 2021-12-13 18:09:42
Data edycji: 2021-12-13 18:18:40

Zgłoś się do konkursu !

Stacja meteo