KONKURS MÓJ BIZNES - MAM DO TEGO TALENT ROZSTRZYGNIĘTY

Z przyjemnością informujemy, że konkurs  na pracę „Mój biznes – mam do tego talent” został rozstrzygnięty !

Konkurs  był jednym z elementów  projektu   „Moja firma - mam do tego talent” realizowanego w tym roku przez naszą szkołę we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach edukacji ekonomicznej. W ramach spotkań projektowych nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z obecnym rynkiem pracy, funkcjonowaniem firm w Polsce, przeprowadzić branżowe symulacje biznesowe z wykorzystaniem programu REVAS,  a na koniec zebrane doświadczenia wykorzystać do udziału w konkursie.

Celem Konkursu było promowanie przedsiębiorczości i propagowanie  wiedzy
w zakresie zakładania i prowadzenia formy. Zadaniem uczestników było przygotowanie teczki, w której  należało umieścić   logo i nazwę  firmy, uzasadnienie wyboru danej branży oraz biznes plan  oraz opisać  zasady jej działalności. Zadanie nie było łatwe, wymagało kompleksowego spojrzenia na sposób

Zadaniem uczestników było przygotowanie teczki, w której  należało umieścić   logo i nazwę  firmy, uzasadnienie wyboru danej branży oraz biznes plan  oraz opisać  zasady jej działalności. Zadanie nie było łatwe, wymagało kompleksowego spojrzenia na działalność przedsiębiorstwa, w tym wskazania jego celów oraz sposobów i środków ich osiągnięcia.

Jednak  można było dostrzec w pracach pasję i duży zasób  wiedzy autorów związany
z wybraną branżą. Komisja konkursowa przyznała 3 nagrody główne oraz wyróżnienia.

Nagrody główne otrzymali:

I nagroda – ucz. Marcel Nowak z kl 8a
II nagroda – ucz. Aleks Filipczuk z kl 8a
III nagroda – ucz. Helena Traczyk z kl 8b

Wszystkim uczestnikom gratulujemy przemyśleń i odważnego patrzenia w przyszłość.

Data dodania: 2022-12-08 10:23:36
Data edycji: 2022-12-08 10:30:37