Kongres Młodych

Wczoraj siedmioro uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunkami, panią Elżbietą Kościńską i Karoliną Bednarz, wzięli udział z inicjatywy młodych radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w Kongresie Młodych na Pomorzu Zachodnim pod hasłem „PorozmawiajMY o Zdrowiu Psychicznym”. ?️ ? ? ?

Celem spotkania była otwarta dyskusja, wymiana doświadczeń i poglądów na temat wsparcia zdrowia psychicznego młodzieży. Młodzi ludzie podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak postrzegają problemy zdrowia psychicznego, zwłaszcza w kontekście szkolnym i praw uczniów. ? ?

Całe wydarzenie odbywa się w eleganckim hotelu Courtyard by Marriott Szczecin, stając się miejscem inspirujących debat i nowych pomysłów na lepszą przyszłość zdrowia psychicznego młodzieży. ?

#ZdrowiePsychiczne #Młodzież #Debaty #Szczecin

Data dodania: 2024-06-13 17:19:12