Szanowni Państwo,

ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców, rząd zdecydował o zamknięciu żłobków
i przedszkoli w okresie od 27 marca 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 .

Dlatego też od poniedziałku 29 marca 2021r. zapraszamy dzieci z oddziału przedszkolnego  w naszej szkole do udziału w zajęciach zdalnych, które będą realizowane z wykorzystaniem Vulcana oraz Teamsa.

Jednocześnie informuję, że sekretariat szkoły działa w godzinach 8.00 – 15.00, a na budynku przy drzwiach szkoły znajduje się skrzynka do korespondencji.

Dyrekcja szkoły

Data dodania: 2021-03-26 11:27:37
Data edycji: 2021-04-12 09:20:36

Zgłoś się do konkursu !