Koło wędkarskie

W sobotę 18 grudnia uczniowie uczęszczający na koło wędkarskie w  naszej szkole, zostali zaproszeni przez rodziców jednego z uczestników zajęć do Krępska, na wspólne wędkowanie dzieci i ich rodziców, połączone ze wspólnym ogniskiem.

Pogoda dopisała i  całkiem spora grupa dzieci i ich rodziców spędziła ten czas nad wodą.

Kwintesencją takich wypraw są oczywiście ryby, które ,,wpadały” w wędki naszych podopiecznych. Mimo, że nie było ich może za dużo, to jednak rozmiar złowionych okazów i różnorodność gatunków zachwycał. Szczęśliwymi łowcami okazałych leszczy i szczupaków byli: Janek Dębicki z klasy 3 i Marcel Grzesiak z kl.6.

Bardzo podobało się dzieciom , jak i ich rodziców dlatego też wszyscy nie możemy się doczekać wiosny i kolejnej wyprawy na ryby.

Data dodania: 2021-12-20 17:33:00
Data edycji: 2021-12-20 17:35:40