Kochani! Pomóżmy małemu Adasiowi!

?❤️Zapraszamy Was do udziału w wyjątkowej akcji charytatywnej – zbiórki pluszaków dla 3-letniego Adasia! ? Już w najbliższą niedzielę, 6 października, podczas meczu Pogoni Szczecin na murawę stadionu zostaną rzucone zebrane maskotki. ? W ten sposób nie tylko okażemy wsparcie, ale również pomożemy w nagłośnieniu trudnej sytuacji tego dzielnego chłopca.

? Kim jest Adaś? To mały wojownik z Morzyczyna, który walczy z dystrofią mięśniową Duchenne’a (DMD), chorobą powodującą postępujący zanik mięśni. ? Jego jedyną szansą jest terapia genowa w USA, która kosztuje aż 15 milionów złotych. ??

? Jak możemy pomóc? Wystarczy zebrać pluszaki ?? – misie, króliczki, czy inne maskotki – ważne, by były czyste i zadbane. Przynoście je do szkolnej świetlicy do jutra (piątek)‼️ Po zakończeniu akcji zajmiemy się ich odbiorem. ?‍♂️

? Celem jest pobicie rekordu Widzewa, który zebrał aż 119 730 pluszaków! ?⚽ ? Dlaczego to ważne? Akcja „Dorzuć misie” ma nie tylko wesprzeć zbiórkę na leczenie Adasia, ale również rozpromować jego historię i dotrzeć do jeszcze większej liczby osób, które mogą pomóc.

Razem możemy więcej! ??? Pomóżmy Adasiowi zdobyć najdroższy lek świata i wygrać z chorobą! ?

DorzućMisie #PomocDlaAdasia #PogońSzczecin #Charytatywnie

Data dodania: 2024-10-04 07:02:46