Klasy młodsze '' Poznają Polskę''

W dniu 10.12 2021 r . uczniowie klas I a i II a pojechali na wycieczkę w ramach projektu „Poznaj Polskę” do Świnoujścia i Międzyzdrojów. Pierwszym punktem naszej wycieczki była Latarnia Morska w Świnoujściu.  Latarnia bardzo wysoka ( ma 308 stopni ), wejście na nią było dla dzieci wielkim wyzwaniem. Nasi Uczniowie jednak bez problemu  wdrapali się na samą górę.  Był to ogromny wysiłek ale  zabawa była przednia.

Oczywiście nie mogło zabraknąć zakupu pamiątek w latarnianym sklepiku.

Kolejnym miejscem na mapie wyjazdu było Oceanarium w Międzyzdrojach. No i to było TO!

W otoczeniu pięknych okazów stworzeń morskich pochodzących z różnych stron świata, nasi uczniowie czuli się jak „ryby w wodzie”. Urok pokazanych istot wzbudził duży podziw i wywołał wiele uśmiechu na buziach. Te cudowne ryby: węgorze elektryczne, piranie, rybki Nemo,a także płaszczki, kraby i inne gatunki, zostaną w pamięci dzieci na długo. Był tam również czas na krótką zabawę.

Ostatnim punktem programu był obiad w restauracji Zapiecek w Międzyzdrojach. Po wyczerpującej zabawie gorąca zupa i drugie danie przydały się do regeneracji sił. Po posiłku  odbyli  spacer po parku i wyruszyli w drogę powrotną do domu.

Wszyscy uczniowie zgodnie twierdzą, że był to bardzo udany wyjazd i chcą jego powtórzenia.

Data dodania: 2021-12-19 17:44:19
Data edycji: 2021-12-19 17:58:27