Klasy 4 i 5 z Grodna na wodnej przygodzie!

Po świątecznej przerwie uczniowie klas 4 i 5 wyruszyli nad morze na niezwykłą lekcję przyrody!  Podczas "Życia w kropli wody" aktywnie uczestniczyli we wszystkich zajęciach, nie zauważając, że to także lekcja - a ile się na niej nauczyli!

Narysowali piękne plakaty przedstawiające zwierzęta Bałtyku ? i opowiedzieli ciekawostki o wylosowanych stworzeniach.  Każdy zebrał próbki wody i pod mikroskopem odkrywał niesamowite światy najmniejszych zwierząt!  Zdjęcia w takim powiększeniu. Oczywiście!

W grupach świetnie współpracowali, dzieląc się obowiązkami i prezentując efekty pracy.  Na koniec każdy otrzymał imienny certyfikat Badacza Wody!  Zdobyta wiedza i umiejętności sprawiły, że wszyscy wrócili bardzo zadowoleni!

Data dodania: 2024-04-03 20:26:06
Data edycji: 2024-04-03 20:32:51