Klasy 1

WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

1.Tornister lekki, pakowny, sztywny lub z usztywnioną wkładką przylegającą do pleców dziecka.

2.Obuwie zmienne obowiązujące na terenie szkoły – proponujemy: obuwie sportowe z antypoślizgową, białą podeszwą, na przylepiec lub wiązane na sznurówki, jeśli dziecko potrafi je zawiązać (trampki, tenisówki) z workiem, który dzieci będą pozostawiały w szatni szkolnej.

3.Strój gimnastyczny na zajęcia sportowe: bluzeczka czerwona, bawełniana z krótkim rękawem, spodenki gimnastyczne czarne lub granatowe z workiem.

4.Strój galowy – biała bluzka/koszula, granatowa lub czarna spódniczka/spodnie.

5.Zeszyty 16 – kartkowe: w cienką linię, w kratkę ( po 5 szt.).

6.Zeszyt lub notesik informacyjny (od pierwszego dnia nauki 16 kartkowy – kratka).

7.Piórnik wyposażony w następujące przybory: trzy ołówki HB, gumka, temperówka, kredki ołówkowe, kredki świecowe, (flamastry), linijka, nożyce zaokrąglone ostrze, klej w sztyfcie – tak wyposażony piórnik dziecko przynosi do szkoły codziennie.

8.Pomoce i przybory niezbędne spakowane w sztywną teczkę: blok rysunkowy: biały i kolorowy (A4), blok techniczny: z białymi kartkami i kolorowymi kartkami(A4), plastelina, farby plakatowe (małe), pędzle różnej grubości ( minimum 3 grubości), podkładka do prac plastycznych, pojemnik na wodę, pastele suche i olejne (małe), wycinanka, dwie teczki z gumką.

9.Do indywidualnego zakupu podręcznik z religii.

WSZYSTKIE PRZYBORY, ZESZYTY, PODRĘCZNIKI POWINNY BYĆ PODPISANE!

Data dodania: 2021-07-30 10:09:25
Data edycji: 2021-07-30 10:17:17