Klasa 3 z wizytą w Leśnej krainie

W środę, 8.czerwca, uczniowie klasy 3 wraz z wychowawczynią oraz z Rodzicami uczestniczyli
w klasowej wycieczce do Pogrzymia, do miejsca zwanego ,,Leśną Krainą".

Miejsce to bardzo osobliwe, otoczone przyrodą, lasem. Miejsce, gdzie można obcować z przyrodą ciesząc się o tej porze roku kolorami jej zieleni. Spacer po lesie, podczas którego obserwowaliśmy walory lokalnej przyrody, zakończył się wykonaniem leśnego ekosystemu w słoiku.
Uczniowie mieli też okazję przyjrzeć się drzewom owocowy i warzywom w ogrodzie. A potem przyszedł czas na zabawy na placu zabaw, warsztaty podczas których mogliśmy wykonać i upiec babeczki, które zjadaliśmy potem z apetytem. Zresztą nie tylko babeczki –wspólne upiekliśmy też kiełbaski.A zwieńczeniem naszego pobytu,w tym jakże przyjaznym nam miejscu, był występ uczniów dla Rodziców.

W  codziennym naszym „zabieganiu”, taki wolniejszy  oddech w naturalnym środowisku, wszystkim nam się bardzo przydał.

Data dodania: 2022-06-12 16:01:30
Data edycji: 2022-06-12 16:09:16