Kiermasz świąteczny

W klimat Świąt Bożego Narodzenia wprowadził nas w tym roku kiermasz świąteczny zorganizowany 7 grudnia, w godzinach popołudniowych przez  Radę Rodziców działającą przy naszej szkole.

Wcześniej rodzice wraz z dziećmi wykonali stroiki, pierniki oraz upiekli ciasta, które sprzedawali podczas trwania imprezy. Zorganizowali się wspaniale, dzięki czemu udało się im osiągnąć założone cele i zebrać fundusze na swoją działalność regulaminową.

To kolejny raz, kiedy to Rodzice zorganizowali działania mające na celu pozyskiwanie środków na wsparcie uczniów. Tym razem celem jest wycieczka szkolna.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i chęć niesienia pomocy naszym uczniom.

W imieniu społeczności szkolnej
Dyrekcja szkoły

Data dodania: 2021-12-10 16:22:11
Data edycji: 2021-12-11 19:27:20