Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Giełda szkół

Dnia 19.03.2024 r. uczniowie klasy ósmej wzięli udział w ekscytującej GIEŁDZIE SZKÓŁ! ? Organizacja miała miejsce w hali OsiR przy ul. Szkolnej (hala SP 2), dzięki inicjatywie goleniowskiej poradni psychologiczno-pedagogicznej.

 

Szkoły ponadpodstawowe zaprezentowały się na przygotowanych stanowiskach, a atmosfera była nasycona zapachami słodkości, a wokół panował radosny gwar! ?? Na odważnych czekały fantastyczne gadżety: długopisy, karteczki, smycze, a nawet żonkile!

 

? Największym hitem okazała się "Samochodówka" z symulatorem wyścigów samochodowych. ?️? Ale najważniejsza była bogata oferta edukacyjna szkół! Nasi uczniowie odkryli różnorodność propozycji - od profilów mundurowych po ekologiczne czy informatyczne. ??

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami szkół, które brały udział w wydarzeniu: Zespół Szkół w Wolinie Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Benicach Zespół Szkół Samochodowych w Szczecinie Liceum Ogólnokształcące w Nowogardzie EUROSPEC Branżowa Szkoła I stopnia w Szczecinie Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Szczecinie Technikum Ekonomiczne w Szczecinie Centrum Edukacji Zdroje Zespół Szkół w Gościnie Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie Zespół Szkół w Goleniowie Zespół Szkół w Nowogardzie Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Szczecinie Zespół Szkół nr 2 w Szczecinie Dąbiu Więcej informacji na temat szkół i dni otwartych znajdziecie na stronach poszczególnych placówek. ???

Data dodania: 2024-03-25 12:15:35
Data edycji: 2024-03-25 12:21:48
Ilość wyświetleń: 59

E- profilaktyka

Konkursy

Zgłoś się do konkursu !
Więcej informacji

Gazetka szkolna

ZALOOKAJ
Więcej informacji

Stacja meteo

Sprawdź pogodę w Helenowie i okolicy
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa Rodzica i Nauczyciela

Dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz
Motto
naszej
szkoły

"Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo."

Charles Kemmons Wilson
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej