FILMOWE POSZUKIWANIA DETEKTYWISTYCZNE KLASY 1-3 W ''OPERACJI MUMIA''!

Czas na kolejną filmową przygodę naszych małych detektywów z klas 1-3!

"Operacja Mumia" to norweska produkcja detektywistyczna, której fabuła zaczarowała naszych uczniów! Inspirowana książką Horsta von Liera, opowiada o dwójce śmiałków, którzy w poszukiwaniu tajemniczych zagadek trafili na historię klątwy prastarej mumii Tutenchamona.

Do miasteczka Elvestad przybywa Mumia Tutenchamona, a wraz z nią złota, pośmiertna maska faraona – główne atrakcje wystawy o Egipcie. Niestety, według legendy, na mumii spoczywa klątwa, co sprawia, że w czasie przygotowań do wystawy dochodzi do nieszczęśliwych wypadków. Pracownicy są przerażeni, ale dwójka małych detektywów postanawia rozwikłać tajemnicę!

W piątek nasi uczniowie uczestniczyli w seansie filmowym w kinie w Goleniowie. Dodatkowo, przed filmem wzięli udział w prelekcji pt. "Kto jest kim na planie filmowym?", dowiadując się, za co odpowiedzialni są różni członkowie ekipy filmowej.

Dziękujemy uczniom za pełne entuzjazmu poszukiwania detektywistyczne i udział w filmowej przygodzie!  Niech kolejne seanse będą równie ekscytujące!

#OperacjaMumia #FilmowaPrzygoda #DetektywiZKlas1_3 ##rozwojkulturalny

Data dodania: 2023-12-10 12:13:39