Europa i ja

Dzieci z Szkoły Podstawowej nr 3 w Goleniowie kontynuują swoją edukacyjną podróż w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Europa i ja"!

W ramach piątego zadania, maluchy zgłębiały tajniki fauny i flory Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Zaczęły od fascynującej prezentacji multimedialnej, poznając najbardziej charakterystyczne zwierzęta i rośliny z tych krajów.

Następnie nadeszła pora na kreatywność! Dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne, tworząc zwierzaki i rośliny, które zapadły im w pamięć lub które najbardziej przypadły im do gustu.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zaangażowanych uczniów i nauczycieli:Grażyna Kinik (oddział przedszkolny)
Adela Makosz (klasa 1)
Barbara Prunesti (klasa 2)
Ewa Piluś (klasa 3)